Nejlepší poměr cena kvalita na trhu !!! Rozvoz po Ostravě zdarma !!!

GloVape THCv Watermelon Kush 2,3ml

GloVape THCv Watermelon Kush s náplní 2,3ml je jednorázové svítící vapovací pero, ideální pro ty, kteří se chtějí odlišit a zaujmout. Toto svítící pero je perfektní pro večírky s přáteli, noční kluby, nebo hudební festivaly různých žánrů. Pokud hledáte způsob, jak přitáhnout pozornost a odlišit se, GloVape THCv Watermelon Kush s tímto svítícím THCv vaporizérem je vaší jasnou volbou.

Dostupnost skladem
Možnosti doručení
1 240 Kč
GloVape THCv Watermelon Kush 2,3ml
1658 glovape water melon kush czech cbd
Novinka

Garance doručeníPo celém území ČR

Kvalita na prvním místěNejlepší kvalita za tu nejlepší cenu

Rychlé odesláníVyřízení Vaši objednávky tentýž den odeslání

Poradíme vámPotřebujete poradit? Ozvěte se nám

Přišel tvůj čas!

GloVape Watermelon Kush s náplní 2,3ml s THCv je jednorázové svítící vapovací pero, které ocení každý, kdo je rád středem pozornosti a nechce být jen pouhý člověk v davu. Ideální na večírek s přáteli, party v klubu nebo na hudební festivaly všech žánrů. Jestliže chcete být opravdu nepřehlédnutelní je pro vás tento svítící THCv vaporizér tou pravou volbou.

Je čas posunout párty na další level

Náš HHC GloVape jiště všichni už dobře znáte. Nyní ale přichází na scénu nová verze s tím nejkvalitnějším THCv. Tak na nic nečekej a staň se zaručeně tím největším králem večírků.

Sladké potěšení

Watermelon Kush je kříženec dvou neznámých strainů. Výsledkem této kombinace je ale jasná sladká chuť připomínající meloun s podtóny grepu. Vysoce kvalitní vapovací pero, navržené tak, aby maximalizovalo vaše pocity při každém potažení. Liquid, který se uvnitř náplně nachází, obsahuje 50% THCv, 42% PG/VG a jsou přidány terpeny v koncentraci 8%, což je optimální dávka pro maximální využití vašeho socializačního potenciálu.

Účinky THCv

THCv (tetrahydrokanabivarin), se podobá CBD a THC v tom, že nabízí řadu pozitivních účinků. Tento kanabinoid může být ideální pro lidi bojující s bolestmi, ztrátou chuti k jídlu, nebo žaludečními potížemi, a je rovněž oblíbený pro rekreační použití, odpočinek a uvolnění stresu. THCv je také užitečný pro zlepšení spánku, jeho kvality a trvání, ale může také napomáhat k udržení správné tělesné hmotnosti.

Na rozdíl od THC, THCv má více povzbuzující a energizující účinky. Uživatelé popisují jeho efekt jako jemnější a povzbudivější než u THC. Po požití se objevuje lehká stimulace, může dojít k mírnému nárůstu euforie a zvýšení tepové frekvence.

Jaké jsou rozdíly mezi THC a THCv?

THC (tetrahydrokanabinol) a THCV (tetrahydrokanabivarin) jsou oba kanabinoidy nacházející se v konopí, ale liší se v několika klíčových aspektech. Přestože mají podobnou molekulární strukturu, THCV má kratší postranní řetězec, což ovlivňuje jeho interakci s kanabinoidními receptory v těle a vede k odlišným účinkům.

THC je známé svými silnými psychoaktivními účinky, které zahrnují euforii a změnu stavu vědomí. Na druhé straně, THCV může působit mírně stimulačně a má potenciál nabídnout jiné zdravotní benefity. Celkově lze říci, že i když jsou THC a THCV strukturálně podobné, jejich účinky na tělo a mysl se mohou výrazně lišit.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: THCV GloVape
Obsah THCv 95% d9:: 50%
Obsah THC:: 0%
Obsah HHC:: 0%
Obsah CBD:: 0%
Obsah terpenů:: 8%