Nejlepší poměr cena kvalita na trhu !!! Rozvoz po Ostravě zdarma !!!

HHC-P Beast Piña Colada 1 ml

HHC-P Beast Piña Colada 1 ml je prémiový vape obsahující 1 ml HHC-P (hexahydrokannabiforol) destilátu. Nabízí tropické a uvolňující účinky s chutí ananasu a kokosu. Laboratorně testováno. Ideální pro relaxaci a odpočinek.

Dostupnost skladem
Možnosti doručení
500 Kč
HHC-P Beast Piña Colada 1 ml
obrázek 2024 06 03 130135226
Novinka

Garance doručeníPo celém území ČR

Kvalita na prvním místěNejlepší kvalita za tu nejlepší cenu

Rychlé odesláníVyřízení Vaši objednávky tentýž den odeslání

Poradíme vámPotřebujete poradit? Ozvěte se nám

Probuď v sobě zvíře

HHC-P Beast Piña Colada 1 ml

Ochutnej sílu relaxace

HHC-P BEAST je nová řada jednorázových vapovacích per v naší nabídce. Má špičkovou technologii celokeramického zahřívání hexahydrokanabinolu s výjímečným výkonem a exklusivním designem

Jedinečný terpenový profil našeho HHC-P Beast je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

Bezkonkurenční gurmánský zážitek

Ideální pomocník pro udržení klidu a pohody po náročném dni. Toto vapovací pero je navrženo pro každodenní relaxaci a odpočinek. Příchuť klasického koktejlu Pinacolada s vůní kokosu a ananasu Vás osvěží a přenese na slunné pláže v Karibiku.

HHC-P Beast Piña Colada 1 ml

HHC-P Beast jsou technologicky navrženy pro vysokoviskózní destiláty  


Účinky HHC-P

Pozvolný nástup euforie je začátek cesty, kterou náš HHC-P hašiš nabízí. Jakmile začne tento jemný pocit narůstat, postupně se promění v hluboký pocit klidu a pohody. Je to, jako by se vám otevřela dveře do světa, kde jsou všechny vaše obavy a stresy vzdálené, nahrazené mírem a klidem.

Jak se liší od HHC?

HHC a HHC-P reprezentují nové generace kanabinoidů, které rozšiřují možnosti pro uživatele hledající různé účinky. HHC, hexahydrokanabidiol, je v podstatě CBD s přidanou molekulou vodíku. Na druhou stranu je tu HHC-P, hexahydrocannabiphorol, derivát HHC, ale s mnohem silnějším účinkem. Jeho psychoaktivní účinky jsou intenzivní, což může některé uživatele přilákat k hledání silné euforie. Avšak stejně jako u všech kanabinoidů je důležitá opatrnost a uvážlivost při dávkování. Před nákupem je nezbytné ověřit kvalitu a původ produktu, aby se zabezpečila optimální zkušenost.

Kvalita nadevše!

Díky jedinečnému a profesionálnímu přístupu našich laboratoří Vám nabízíme HHC-P produkty, jejichž kvalita nemá na evropském trhu konkurenci. 

Samotná výroba není totiž nic složitého. Naopak proces perfektní destilace HHC-P je to, co nás odlišuje od konkurence. Díky vlastní laboratoři můžeme neustále kontrolovat tento proces, plně se mu věnovat a dělat to, co nás baví. Kvalita až na prvním místě.  

 

Žádejte u svého prodejce kvalitní produkty s HHC-P jako jsou ty naše.