Nejlepší poměr cena kvalita na trhu !!! Rozvoz po Ostravě zdarma !!!

HHCP Jelly 40mg Jahoda 8ks

HHCP želé (edibles) s vůní jahod z naší vlastní produkce. Příjemná svěží vůně, doplněná kapkou hořkosti, která charakterizuje 40mg kvalitního konopného extraktu HHC-P, vás přenese do ráje, ze kterého už nebudete chtít pryč.

NENÍ URČENO K DALŠÍMU PRODEJI V AUTOMATECH.

ZÁKAZ PRODEJE DO 18ti LET.

Dostupnost skladem
Možnosti doručení
139 Kč
HHCP Jelly 40mg Jahoda 8ks
2570 eshop hhcp jelly strawberry 8
Novinka

Garance doručeníPo celém území ČR

Kvalita na prvním místěNejlepší kvalita za tu nejlepší cenu

Rychlé odesláníVyřízení Vaši objednávky tentýž den odeslání

Poradíme vámPotřebujete poradit? Ozvěte se nám

Pokud patříte mezi nováčky

HHC-P ve formě edibles je ideální pro ty, kteří nemají rádi přímo vůni rostliny konopí. Jsou také skvělou variantou pro rychlé a diskrétní užívání.  Je nutné se  mít však na pozoru. U jakýchkoliv edibles obecně platí, že účinky se objeví po 30-90 minutách. Zejména pak u kanabinoidů se zpožděným nástupem účinku.

HHCP Jelly 40mg Jahoda 8ks

Ochutnej ráj

HHCP želé  (edibles) s vůní jahod z naší vlastní  produkce. Příjemná svěží vůně doplněná kapkou hořkosti, která charakterizuje 40mg kvalitního konopného extraktu HHC-P, vás přenese do ráje, ze kterého už nebudete chtít pryč.

Čistě přírodní

Pro dokonalé jahodové aroma nepoužíváme žádné chemické ani syntetické dochucovadla či aromata. Bezkonkurenční aroma našich ovocných želé je dosaženo velmi vysokým podílem ovocné složky. A to je jedna z mnoha věcí, jež naše prémiové výrobky odlišuje od konkurence.

HHCP Jelly 40mg Jahoda 8ks

Účinky HHC-P

Pozvolný nástup euforie je začátek cesty, kterou  HHC-P v edibles  nabízí. Jakmile začne tento jemný pocit narůstat, postupně se promění v hluboký pocit klidu a pohody. Je to, jako by se vám otevřela dveře do světa, kde jsou všechny vaše obavy a stresy vzdálené, nahrazené mírem a klidem. 
HHCP Jelly 40mg Jahoda 8ks

Jak se liší od HHC?

HHC a HHC-P reprezentují nové generace kanabinoidů, které rozšiřují možnosti pro uživatele hledající různé účinky. HHC, hexahydrokanabidiol, je v podstatě CBD s přidanou molekulou vodíku. Na druhou stranu je tu HHC-P, hexahydrocannabiphorol, derivát HHC, ale s mnohem silnějším účinkem. Jeho psychoaktivní účinky jsou intenzivní, což může některé uživatele přilákat k hledání silné euforie. Avšak stejně jako u všech kanabinoidů je důležitá opatrnost a uvážlivost při dávkování. Před nákupem je nezbytné ověřit kvalitu a původ produktu, aby se zabezpečila optimální zkušenost.

Zlaté české ručičky

Všechny naše HHC-P produkty jsou navíc vyráběné námi v ČR. Maximální kontrola kvality a minimální zátež přírody, kvůli převážení zboží přes půl světa. To je naše cesta nejen u prémiových HHC-P produktů.  

Díky jedinečnému a profesionálnímu přístupu našich laboratoří Vám nabízíme HHC-P produkty, jejichž kvalita nemá na evropském trhu konkurenci. 

 

NENÍ URČENO K DALŠÍMU PRODEJI V AUTOMATECH.  DŮRAZNĚ ŽÁDÁME NAŠE VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍKY, ABY TOTO DODRŽOVALI. 

VŠECHNY HHCP EDIBLES JE NUTNÉ DÁLE ZPRACOVAT. NEJSOU URČENY PRO PŘÍMOU KONZUMACI.

ZÁKAZ PRODEJE DO 18ti LET.