Nejlepší poměr cena kvalita na trhu !!! Rozvoz po Ostravě zdarma !!!

THC-B Jelly 120mg Pomeranč 8ks

Sladké želé bonbony s 120 mg THC-B a pomerančovou příchutí z naší cukrárenské produkce. Dokonalá harmonie chutí sicilských pomerančů, které dodávají cukrovince svou charakteristickou chuť a aroma. Balení obsahuje 8 ks lahodného želé. 

Tento produkt nesmí být dále nabízen v prodejních automatech. Neprodejné mladším 18-ti let.

Vyrobeno v ČR.

Dostupnost skladem
Možnosti doručení
200 Kč
THC-B Jelly 120mg Pomeranč 8ks
2540 eshop thcb jelly orange 8
Novinka

Garance doručeníPo celém území ČR

Kvalita na prvním místěNejlepší kvalita za tu nejlepší cenu

Rychlé odesláníVyřízení Vaši objednávky tentýž den odeslání

Poradíme vámPotřebujete poradit? Ozvěte se nám

Nechte se přenést do poklidného ráje

THC-B Jelly 120mg Pomeranč 8ks

Hoď se do klidu!

Sladké exotické želé bonbóny (edibles) s příchutí sicilských pomerančů z naší vlastní cukrárenské produkce. Příjemná svěží chuť doplněná kapkou hořkosti, která charakterizuje kvalitní konopný extrakt THC-B, kterého je 15 mg v jednom bonbónu.

Zlaté české ručičky

Všechny naše THC-B produkty jsou navíc vyráběné námi v ČR. Maximální kontrola kvality a minimální zátež přírody, kvůli převážení zboží přes půl světa. To je naše cesta nejen u prémiových THC-P produktů.  

Čistě přírodní

Pro dokonalé pomerančové aroma nepoužíváme žádné chemické ani syntetické dochucovadla či aromata. Bezkonkurenční aroma našich ovocných želé je dosaženo velmi vysokým podílem ovocné složky. A to je jedna z mnoha věcí, jež naše prémiové výrobky odlišuje od konkurence.

THC-B Jelly 120mg Pomeranč 8ks

Co je to THC-B?

THC-B, neboli tetrahydrocannabinol-butol, je jedním z mnoha kanabinoidů nalezených v rostlině konopí. Ačkoli je méně znám než jeho slavnější příbuzný THC (tetrahydrokannabinol), který je hlavním psychoaktivním složkem konopí, THC-B má své jedinečné vlastnosti a účinky. THC-B ovlivňuje endokanabinoidní systém těla podobně jako jiné kanabinoidy, ale výzkum jeho specifických účinků je stále v počátečních fázích. 

Jaké jsou účinky THC-B?

THC-B, jako relativně nedávno objevený kanabinoid, má účinky, které zatím nebyly plně prozkoumány a jsou předmětem omezeného výzkumu. Předpokládá se, že THC-B by mohl mít podobné psychoaktivní a terapeutické účinky jako THC, včetně zmírnění bolesti, zlepšení nálady a možného působení proti úzkosti a depresi. Mohl by také ovlivnit chuť k jídlu a spánek. 

Důležité je poznamenat, že individuální reakce na kanabinoidy se mohou výrazně lišit v závislosti na mnoha faktorech, včetně genetické predispozice a předchozích zkušeností s konopnými produkty.

 

THC-B vs THC

THC je známé svými výraznými psychoaktivními účinky, které mohou zahrnovat euforii, zvýšené smyslové vnímání a relaxaci, zatímco také může nabízet terapeutické výhody jako úleva od bolesti, zmírnění úzkosti a podpora spánku. THC-B, ačkoliv je očekáváno, že sdílí některé z těchto psychoaktivních a terapeutických vlastností, může vykazovat odlišný profil účinků, především v jejich intenzitě. 

THC může u některých lidí vyvolat silnější psychoaktivní reakce, THC-B by mohlo nabízet jemnější, možná méně intenzivní zážitek, což by mohlo být přitažlivé pro uživatele hledající méně výrazné účinky nebo jiný typ úlevy. THC je narozdíl od THC-B obsažen v konopných rostlinách v mnohem větším množství.

Žádejte u svého prodejce kvalitní produkty jako jsou ty naše.

Tento produkt nesmí být dále nabízen v prodejních automatech.

Všechny THC-B edibles je nutné dále zpracovávat. Nejsou určeny k přímé konzumaci.

Neprodejné mladším 18-ti let.