Nejlepší poměr cena kvalita na trhu !!! Rozvoz po Ostravě zdarma !!!

THCv květy konopí

Představujeme exkluzivní kolekci květů konopí s obsahem THCV. Kanabinoid tetrahydrokanabivarin je nejbližší příbuzný s populárním THC a proto jsou jeho účinky velmi podobné. Kanabinoid známý již od roku 1973 má unikátní vlastnosti pro léčbu mnoha populačních nemocí jako cukrovka, panické ataky, epilepsie, obezita, ale je samozřejmě také ideálním pomocníkem pro rekreační a terapeutické použití.
 
Ve vyšších koncentracích může THCV mít rychlejší a dokonce silnější účinek než d9 THC. Naopak v nižších koncentracích je ideální pro relaxační a terapeutické účinky. Při tzv. mikrodávkování naopak ztrácí své psychoaktivní účinky a stává se z něj pomocník při výše uvedených nemocech.
 
Tyto THCV květy konopí jsou ideální pro ty, kteří hledají alternativu k běžnému THC, a přitom si přejí využít potenciální přínosy THCV, jako je lepší koncentrace, zvýšení duševní energie a relaxační efekty. Nabízíme široký výběr těchto květů, které se hodí jak pro rekreační, tak pro terapeutické použití. Naše THCV květy jsou vypěstovány s nejvyšší péčí a standardy, aby zajistily maximální čistotu a účinnost konopného květu. Vyzkoušejte sílu a jedinečnost THCV květů konopí a objevte nový rozměr vašeho cítění a prožívání.
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
1637 1 thc v hemp buds 1g
Novinka
od 200 Kč bez DPH
od 200 Kč
625/1G

Garance doručeníPo celém území ČR

Kvalita na prvním místěNejlepší kvalita za tu nejlepší cenu

Rychlé odesláníVyřízení Vaši objednávky tentýž den odeslání

Poradíme vámPotřebujete poradit? Ozvěte se nám