Nejlepší poměr cena kvalita na trhu !!! Rozvoz po Ostravě zdarma !!!

Vaporizer THC-B Apple Cider-Mint 1 ml

Vaporizér s příchutí Apple Cider-Mint nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje chuť sladkého jablečného moštu a máty s 1 ml našeho kvalitního THC-B extraktu. Jedinečná příchuť Apple Cider-Mint je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

Dostupnost skladem
Možnosti doručení
600 Kč
Vaporizer THC-B Apple Cider-Mint 1 ml
2182 vapeset 1 apple cider mint
Novinka

Garance doručeníPo celém území ČR

Kvalita na prvním místěNejlepší kvalita za tu nejlepší cenu

Rychlé odesláníVyřízení Vaši objednávky tentýž den odeslání

Poradíme vámPotřebujete poradit? Ozvěte se nám

Tohle si zamiluješ!

Hledáš nejen rychlé a pozitivní účinky z vapování, ale i skvělou chuť? No tak to jsi na správném místě!

Vaporizer THC-H Apple Cider-Mint 1 ml

Nezapomenutelná chuť!

Připravte se na jedinečný zážitek z vapování! Vaporizér s příchutí Apple Cider-Mint nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje chuť sladkého jablečného moštu a máty s 1 ml našeho kvalitního THC-B extraktu.

Jedinečná příchuť Apple Cider-Mint je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

Vaporizer THC-H Apple Cider-Mint 1 ml

Hledáš rychlou úlevu?

Apple Cider Mint vás okouzlí svou jedinečnou příchutí, která vás přenese do barevných podzimních dnů. Sladká a mírně kyselá chuť zralých jablek snoubí se svěžestí máty, přinášející dojem svěžího dechu chladného podzimního rána.Ideální pro ty, kteří touží po jedinečném zážitku z vapování a hledají relaxaci po náročném dni. 

Co je to THC-B?

THC-B, neboli tetrahydrocannabinol-butol, je jedním z mnoha kanabinoidů nalezených v rostlině konopí. Ačkoli je méně znám než jeho slavnější příbuzný THC (tetrahydrokannabinol), který je hlavním psychoaktivním složkem konopí, THC-B má své jedinečné vlastnosti a účinky. THC-B ovlivňuje endokanabinoidní systém těla podobně jako jiné kanabinoidy, ale výzkum jeho specifických účinků je stále v počátečních fázích. 

Vaporizer THC-H Apple Cider-Mint 1 ml

 Účinky THC-B

 THC-B, jako relativně nedávno objevený kanabinoid, má účinky, které zatím nebyly plně prozkoumány a jsou předmětem   omezeného výzkumu. Předpokládá se, že THC-B by mohl mít podobné psychoaktivní a terapeutické účinky jako THC, včetně   zmírnění bolesti, zlepšení nálady a možného působení proti úzkosti a depresi. Mohl by také ovlivnit chuť k jídlu a spánek. 

 Důležité je poznamenat, že individuální reakce na kanabinoidy se mohou výrazně lišit v závislosti na mnoha faktorech, včetně   genetické predispozice a předchozích zkušeností s konopnými produkty.

 Svěžest jablečného moštu s chladivým a čistým nádechem máty, které vytváří jedinečný a vyvážený chuťový zážitek.

Vaporizer THC-H Apple Cider-Mint 1 ml

Kvalitní účinky

Terpeny se postarají o kvalitní stimulaci organismu a probudí kreativní a zábavnou stránku osobnosti.

Skvělá chuť

Svěžest jablečného moštu s chladivým a čistým nádechem máty, které vytváří jedinečný a vyvážený chuťový zážitek.

Dávka štěstí

Apple Cider-Mint je ideální pro zlepšení nálady, zmírnění stresu a úzkostí a stimuluje chuti k jídlu.
 
 
 
 

THC vs THC-B

THC je známé svými výraznými psychoaktivními účinky, které mohou zahrnovat euforii, zvýšené smyslové vnímání a relaxaci, zatímco také může nabízet terapeutické výhody jako úleva od bolesti, zmírnění úzkosti a podpora spánku. THC-B, ačkoliv je očekáváno, že sdílí některé z těchto psychoaktivních a terapeutických vlastností, může vykazovat odlišný profil účinků, především v jejich intenzitě. 

THC může u některých lidí vyvolat silnější psychoaktivní reakce, THC-B by mohlo nabízet jemnější, možná méně intenzivní zážitek, což by mohlo být přitažlivé pro uživatele hledající méně výrazné účinky nebo jiný typ úlevy. THC je narozdíl od THC-B obsažen v konopných rostlinách v mnohem větším množství.

 

Vaporizer THC-H Apple Cider-Mint 1 mlVaporizer THC-H Apple Cider-Mint 1 ml

Naše vaporizéry obsahují jen ty nejkvalitnější extrakty. Perfektní kombinace zralých jablek s nezaměnitelnou svěžestí máty.
 
 
Vaporizer THC-H Apple Cider-Mint 1 ml

Řekněte sbohem nepříjemným myšlenkám už při prvním potahu.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vapovací sety s THC-B
Obsah THC-B:: 15%
Obsah CBD:: 80%
Obsah příchutí:: 5%
Obsah THC:: 0%
Obsah HHC:: 0%
Obsah THCP:: 0%