Nejlepší poměr cena kvalita na trhu !!! Rozvoz po Ostravě zdarma !!!

Vaporizer THC-B Blueberry 1 ml

Vaporizér s příchutí Blueberry nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje silná chuť sladkých borůvek s 1 ml našeho kvalitního THC-B extraktu. Jedinečná příchuť Blueberry je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

Dostupnost skladem
Možnosti doručení
600 Kč
Vaporizer THC-B Blueberry 1 ml
obrázek 2024 03 14 113330573
Novinka

Garance doručeníPo celém území ČR

Kvalita na prvním místěNejlepší kvalita za tu nejlepší cenu

Rychlé odesláníVyřízení Vaši objednávky tentýž den odeslání

Poradíme vámPotřebujete poradit? Ozvěte se nám

Tohle si zamiluješ!

Hledáš nejen rychlé a pozitivní účinky z vapování, ale i skvělou chuť? No tak to jsi na správném místě!

Vaporizer THC-H Blueberry 1 ml

Nezapomenutelná chuť!

Připravte se na jedinečný zážitek z vapování! Vaporizér s příchutí Blueberry nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje silná chuť sladkých borůvek s 1 ml našeho kvalitního THC-B extraktu.

Jedinečná příchuť Blueberry je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

Vaporizer THC-H Blueberry 1 ml

Hledáš rychlou úlevu?

Příchuť Blueberry přináší jemnou, ale výraznou kombinaci sladkých a mírně kyselých tónů, které dokonale zachycují esenci tohoto oblíbeného lesního ovoce.Ideální pro ty, kteří touží po jedinečném zážitku z vapování a hledají relaxaci po náročném dni. 

Co je to THC-B?

THC-B, neboli tetrahydrocannabinol-butol, je jedním z mnoha kanabinoidů nalezených v rostlině konopí. Ačkoli je méně znám než jeho slavnější příbuzný THC (tetrahydrokannabinol), který je hlavním psychoaktivním složkem konopí, THC-B má své jedinečné vlastnosti a účinky. THC-B ovlivňuje endokanabinoidní systém těla podobně jako jiné kanabinoidy, ale výzkum jeho specifických účinků je stále v počátečních fázích. 

Vaporizer THC-H Blueberry 1 ml

 Účinky THC-B

 THC-B, jako relativně nedávno objevený kanabinoid, má účinky, které zatím nebyly plně prozkoumány a jsou předmětem   omezeného výzkumu. Předpokládá se, že THC-B by mohl mít podobné psychoaktivní a terapeutické účinky jako THC,   včetně zmírnění bolesti, zlepšení nálady a možného působení proti úzkosti a depresi. Mohl by také ovlivnit chuť k jídlu a   spánek. 

 Důležité je poznamenat, že individuální reakce na kanabinoidy se mohou výrazně lišit v závislosti na mnoha faktorech,   včetně genetické predispozice a předchozích zkušeností s konopnými produkty.

Vaporizer THC-H Blueberry 1 ml

 Kvalitní účinky

 Terpeny se postarají o kvalitní stimulaci organismu a   probudí kreativní a zábavnou stránku osobnosti.

Skvělá chuť

Blubeery, přináší silnou chuť a vůni borůvek, která je od opravdových prakticky nerozpoznatelná.

Dávka štěstí

Blueberry je ideální pro zlepšení nálady, zmírnění stresu a úzkostí a stimuluje chuti k jídlu.
Vaporizer THC-H Blueberry 1 ml

 THC vs THC-B

 THC je známé svými výraznými psychoaktivními účinky, které mohou zahrnovat euforii, zvýšené smyslové vnímání a   relaxaci, zatímco také může nabízet terapeutické výhody jako úleva od bolesti, zmírnění úzkosti a podpora spánku.   THC-B, ačkoliv je očekáváno, že sdílí některé z těchto psychoaktivních a terapeutických vlastností, může vykazovat   odlišný profil účinků, především v jejich intenzitě. 

 THC může u některých lidí vyvolat silnější psychoaktivní reakce, THC-B by mohlo nabízet jemnější, možná méně   intenzivní zážitek, což by mohlo být přitažlivé pro uživatele hledající méně výrazné účinky nebo jiný typ úlevy. THC je   narozdíl od THC-B obsažen v konopných rostlinách v mnohem větším množství.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaporizer THC-H Blueberry 1 mlVaporizer THC-H Blueberry 1 ml

Naše vaporizéry obsahují jen ty nejkvalitnější extrakty. Sladká chuť lesních borůvek, kterou si vychutnáte nejen během léta.
 
 
Vaporizer THC-H Blueberry 1 ml

Řekněte sbohem nepříjemným myšlenkám už při prvním potahu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vapovací sety s THC-B
Obsah THC-B:: 15%
Obsah CBD:: 80%
Obsah příchutí:: 5%
Obsah THC:: 0%
Obsah HHC:: 0%
Obsah THCP:: 0%