Nejlepší poměr cena kvalita na trhu !!! Rozvoz po Ostravě zdarma !!!

Vaporizer THC-B Frosty Mint 1 ml

Vaporizér s příchutí Frosty Mint nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje silná chuť máty s 1 ml našeho kvalitního THC-B extraktu. Jedinečná příchuť Frosty Mint je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

Dostupnost skladem
Možnosti doručení
600 Kč
Vaporizer THC-B Frosty Mint 1 ml
2158 vapeset 1 frosty mint
Novinka

Garance doručeníPo celém území ČR

Kvalita na prvním místěNejlepší kvalita za tu nejlepší cenu

Rychlé odesláníVyřízení Vaši objednávky tentýž den odeslání

Poradíme vámPotřebujete poradit? Ozvěte se nám

Tohle si zamiluješ!

Hledáš nejen rychlé a pozitivní účinky z vapování, ale i skvělou chuť? No tak to jsi na správném místě!

Vaporizer THC-H Frosty Mint 1 ml

Jedinečné osvěžení!

Připravte se na jedinečný zážitek z vapování! Vaporizér s příchutí Frosty Mint nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje silná chuť máty s 1 ml našeho kvalitního THC-B extraktu.

Jedinečná příchuť Frosty Mint je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

Vaporizer THC-H Frosty Mint 1 ml

Hledáš rychlou úlevu?

Frosty Mint je ideální pro ty, kteří mají v oblibě čistou a jasnou chuť, která je doplněna chladivých efektem. Pokud hledáte rychlé a příjemné osvěžení nejen v teplých letních dnech, Frosty Mint je přesně pro vás. Ideální pro ty, kteří touží po jedinečném zážitku z vapování a hledají relaxaci po náročném dni. Frosty Mint je také populární pro svou schopnost zlepšit dech a poskytnout uklidňující pocit v ústech a hrdle.

Co je to THC-B?

THC-B, neboli tetrahydrocannabinol-butol, je jedním z mnoha kanabinoidů nalezených v rostlině konopí. Ačkoli je méně znám než jeho slavnější příbuzný THC (tetrahydrokannabinol), který je hlavním psychoaktivním složkem konopí, THC-B má své jedinečné vlastnosti a účinky. THC-B ovlivňuje endokanabinoidní systém těla podobně jako jiné kanabinoidy, ale výzkum jeho specifických účinků je stále v počátečních fázích. 

Vaporizer THC-H Frosty Mint 1 ml

 Účinky THC-B

 THC-B, jako relativně nedávno objevený kanabinoid, má účinky, které zatím nebyly plně prozkoumány a jsou předmětem   omezeného výzkumu. Předpokládá se, že THC-B by mohl mít podobné psychoaktivní a terapeutické účinky jako THC,   včetně zmírnění bolesti, zlepšení nálady a možného působení proti úzkosti a depresi. Mohl by také ovlivnit chuť k jídlu a   spánek. 

 Důležité je poznamenat, že individuální reakce na kanabinoidy se mohou výrazně lišit v závislosti na mnoha faktorech,   včetně genetické predispozice a předchozích zkušeností s konopnými produkty.

Vaporizer THC-H Frosty Mint 1 ml

 Kvalitní účinky

 Terpeny se postarají o kvalitní stimulaci organismu a probudí kreativní a zábavnou stránku osobnosti.

Skvělá chuť

Frosty Mint nabízí uživatelům intenzivně osvěžující zážitek, který je ideální pro relaxaci a okamžité osvěžení.

Dávka štěstí

Frosty Mint je ideální pro zlepšení nálady, zmírnění stresu a úzkostí a stimuluje chuti k jídlu.
Vaporizer THC-H Frosty Mint 1 ml

THC vs THC-B

THC je známé svými výraznými psychoaktivními účinky, které mohou zahrnovat euforii, zvýšené smyslové vnímání a relaxaci, zatímco také může nabízet terapeutické výhody jako úleva od bolesti, zmírnění úzkosti a podpora spánku. THC-B, ačkoliv je očekáváno, že sdílí některé z těchto psychoaktivních a terapeutických vlastností, může vykazovat odlišný profil účinků, především v jejich intenzitě. 

THC může u některých lidí vyvolat silnější psychoaktivní reakce, THC-B by mohlo nabízet jemnější, možná méně intenzivní zážitek, což by mohlo být přitažlivé pro uživatele hledající méně výrazné účinky nebo jiný typ úlevy. THC je narozdíl od THC-B obsažen v konopných rostlinách v mnohem větším množství.

 
 
 
 
Vaporizer THC-H Frosty Mint 1 mlVaporizer THC-H Frosty Mint 1 ml

Naše vaporizéry obsahují jen ty nejkvalitnější extrakty.Chladivá a lahodná příchuť máty, která utěší vaše tělo i mysl.
 
 
Vaporizer THC-H Frosty Mint 1 ml

Řekněte sbohem nepříjemným myšlenkám už při prvním potahu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vapovací sety s THC-B
Obsah THC-B:: 15%
Obsah CBD:: 80%
Obsah příchutí:: 5%
Obsah THC:: 0%
Obsah HHC:: 0%
Obsah THCP:: 0%